Gdzie na wakacje??

Turystyka. Pruszków, Polska, Europa, Świat.

Re: Gdzie na wakacje??

Postprzez pestka » 17 lip 2018 07:16

Kilka ciekawych kierunków:
Łeba - wspaniałe wydmy
Grecja i w szczególności Kreta
Cyklady w Grecji
Azory (aczkolwiek tutaj warto jest zorganizować sobie wycieczkę samodzielnie ponieważ wyjazd z biurem podrózy będzie kosztował nas bardzo dużo kasy)
oraz oczywiście moja ukochana Madera :)
pestka
Nowy

Postprzez weroncia » 18 wrz 2018 14:46

Chętnie z rodziną wyjeżdżam do Sopotu . Nie jest tak daleko a można naprawdę bardzo miło spędzić czas . W tej lokalizacji Nie brakuje bowiem ciekawych miejsc do zwiedzania . Rok temu byłam też w Kołobrzegu . Też bardzo sobie chwalę , ponieważ fajnie spędziliśmy urlop . Skoda tylko że było tak krótko . generalnie jak trafisz na fajny hostel , domek wypoczynkowy itp . to zawsze wakacje będą udane bo w POL jest co zwiedzać . gorzej , jeśli taka miejscówka będzie taka sobie , a też miałam do czynienia z różnymi właścicielami . Trzeba na pewno dobrze się nad tym zastanowić , bo brudne pokoje , łazienki itp . mogą odebrać radość z wyprawy
weroncia
Nowy

Postprzez anulka » 18 wrz 2018 15:05

tam gdzie można zobaczyć coś ciekawego czy zrobić coś ciekawego, czego nie da się zrobić u siebie w okolicy:)
Więc przykładowo okolice Helu to windsurfing to dobra opcja:) w góry wiadomo góry:)
jeziora wiadomo:) miasta zabytki:) wszędzie się znajdzie coś ciekawego praktycznie.
anulka
Nowy

Postprzez natalii » 20 wrz 2018 05:13

Ja w tym roku byłam w Hiszpanii, było super
natalii
Nowy

Postprzez Mel1 » 24 lis 2018 14:00

natalii napisał(a):Ja w tym roku byłam w Hiszpanii, było super

zazdroszczę :) a w jakim miejscu? My w marcu wybieramy się do Malagi.
Mel1
Nowy

Postprzez amst » 10 gru 2018 13:54

Moim zdaniem, Hiszpania lub Portugalia. Te dwa kierunki są naprawdę bardo fajne, pod względem zarówno pogody jak i infrastruktury. A jak komuś się to nie podoba, to zawsze może zainwestować w trochę więcej kasy i polecieć na jedną z hiszpańskich czy portugalskich wysp położonych na południu jak Madera czy Wyspy Kanaryjskie.
Tylko pamiętajcie o ubezpieczeniu zdrowotnym, bo tam służba zdrowia jest częściowo płatna.
A jest to koszt kilkunastu, kilkudziesięciu zł. Proponuję jeszcze sprawdzić tutaj pod linkiem: https://wygodnie.pl/ubezpieczenie-turystyczne jak to wygląda w praktyce.
amst
Nowy

Poprzednia strona

Powrót do Turystyka w Polsce i nie tylko Pruszków