Mercedes S124 200TE (kombi) 1993, 5 tys. zł

Mercedes S124 200TE (kombi) 1993, 5 tys. zł

Postprzez dakoolk » 08 lis 2011 10:41

Witam,

Mam do sprzedania ogromne niezawodne, "ostatnie niemieckie kombi" ;) Przymrużenie oka celowo, ale samochód naprawdę jest niezawodny, gdyż ostatnio służy nam jako auto "awaryjne" - jak drugie się zepsuje i w tej roli sprawdza się znakomicie - nie ważne, czy stał 2 tygodnie, czy 6 miesięcy (ubiegła zima). Podłączam akumulator i od razu startuje, silnik chodzi idealnie (zresztą nigdy nie miał z tym problemu).

Jeżeli ktoś nie wierzy w przesądy (muszę mieć diesla, bo tak będzie taniej), albo nie ma ciśnienia na "nówkę nieśmiganą, 3 letnią za 20 tys. zł", która potem okazuje się składana z 3 egzemplarzy to doceni ogromną praktyczność i naprawdę śmieszne koszty utrzymania... co co z tego, że samochód spali 10-11 litrów (tańszej od diesla) benzyny po mieście (na trasie można wycisnąć 8-9), jak koszty napraw na przestrzeni 10 tys. km ograniczają się często do wymiany filtra i oleju (ja używałem zawsze ELF SPORTI SRI 15W40), czyli nie więcej niż 300 zł...

Żeby nie powtarzać opisu, wstawiam link do ogłoszenia na tablica.pl:
http://tablica.pl/oferta/super-cena-mer ... D7Qpw.html
dakoolk
Nowy

Powrót do Sprzedam