Władze Pruszkowa zlikwidują autobus ZW po remoncie linii 447

Czym żyje Pruszków? Miejsce spotkań mieszkańców Pruszkowa.

Re: Władze Pruszkowa zlikwidują autobus ZW po remoncie linii

Postprzez Taylor » 16 gru 2017 13:31

Czyli jednak nie doczekam się podsumowania inwestycji Pruszkowa z podziałem na dzielnice za ostatnie 15 lat. Nie miałem w tym względzie specjalnych złudzeń.
Taylor
Aktywny

Postprzez zenobiusz » 16 gru 2017 15:34

Doczekasz się jeśli sam sobie je zrobisz. Możesz nawet za ostatnie 50 lat, wtedy wyniki mogą być jeszcze ciekawsze. Problem polega na tym, że to nic nie zmienia.
zenobiusz
Redaktor

Postprzez Taylor » 16 gru 2017 21:48

Wiele zmienia.
Promujesz, moim zdaniem, kłamliwą tezę - "inwestuje się tam najwięcej".
Nie przedstawiasz przekonywujących dowodów ale w zamian oczekujesz, że ktoś inny to zrobi.
Obiektywne i rzetelne.
Taylor
Aktywny

Postprzez zenobiusz » 16 gru 2017 22:02

Nic nie zmienia, a jeśli już to na korzyść Starzyńskiego. Bo miasto wydaje najwięcej na dzielnicę, która według Ciebie jest najbardziej niedoinwestowana. To właśnie to co napisałem wcześniej. Gdyby nie inwestowano w Żbików - źle, bo Żbików zapomniany. Jak w Żbików się inwestuje - źle, bo może i się inwestuje ale np. 15 lat temu to się nie inwestowało. Pokrętna to logika, ale już wszyscy wiemy co ma na celu.
Jeśli chodzi o dowody to przedstawiłem Ci orientacyjne dane z ostatniego budżetu. Jeśli twarde liczby z oficjalnej strony miasta to dla Ciebie nie dowód, to nie wiem za bardzo co można zrobić więcej. Do tego nie jest moją rolą Ci cokolwiek udowadniać, bo równie dobrze mogę ja Ci rzucić wyzwanie - weź mi udowodnij, że przez ostatnie 15 lat w Żbików inwestowano najmniej. Powiesz, że nie? To znaczy że nie masz dowodów i mnie nie przekonałeś.
zenobiusz
Redaktor

Postprzez Taylor » 17 gru 2017 18:52

Prawdę mówiąc to nie miałem zamiaru i nadal nie mam zamiaru kolegi przekonywać. Osoby żyjące w swojej rzeczywistości są poza moim zasięgiem i nie staram się nawet.
Dla innych na forum spróbowałem pokazać manipulację kolegi i tyle.
Taylor
Aktywny

Postprzez zenobiusz » 18 gru 2017 00:35

Osobą żyjącą w swojej rzeczywistości jesteś Ty kolego @Taylor.
Żyjesz w przekonaniu jakoby Starzyński celowo olewał Żbików, prawdopodobnie po to by zrobić Ci na złość. A jak już coś jednak miasto robi to jest źle. Przykre jest to, że nie umiesz się pozbyć takich klapek na oczach i jesteś zafiksowany. Zakładasz wątek "władze miasta zlikwidują ZW", a jak się okazuje że władze miasta nie mają z tym tematem nic wspólnego to i tak musisz im dokopać, bo Starzyński nie odpowiedział tak wyczerpująco na zadane pytanie jak Ty byś odpowiedział.
Skoro tak Ci leży na serduszku dobro Twojej dzielnicy to gdzie jest wątek dotyczący tego co powiat robił z Warsztatową? 500 metrów drogi budować tyle miesięcy i jeszcze załapać opóźnienie? Gdzie jest wątek dotyczący Szpitala Kolejowego, który cudem udało się ocalić przed likwidacją? Nie zależy Ci na tym by mieć gdzie pojechać w razie nagłej sytuacji? Gdzie Twoje narzekania na PKP, które ma w dooopie przejście pod torami przy Czarnej Drodze (jest wiecznie zalane przy byle deszczu)?
Widzisz kolego @Taylor. masz swoje poglądy i spoko, nic w tym złego, ale nie próbuj się tutaj kreować na niezależnego, w pełni obiektywnego obserwatora tego co się dzieje na Żbikowie. Nie jesteś kimś takim.
zenobiusz
Redaktor

Postprzez Taylor » 18 gru 2017 15:09

Z Warsztatową takie same manipulacje faktami jak z przeinwestowaniem z Żbików.
Szkoda czasu na dyskusję z kolegą Zenobiuszem i tyle.
Taylor
Aktywny

Postprzez zenobiusz » 18 gru 2017 17:47

Ze Szpitalem Kolejowym, ignorancją PKP przez którą mieszkańcy Żbikowa po to by pokonać tory muszą maszerować albo do centrum Pruszkowa albo do centrum Piastowa to też manipulacja. A co powiesz o zespole oświatowym na Bąkach? Pewnie kolor elewacji razi Twoje poczucie estetyki.
zenobiusz
Redaktor

Postprzez Taylor » 19 gru 2017 10:17

Drogi kolego Zenobiuszu, rozumiem że wszystko powyżej wyliczone to są uciążliwe problemy mieszkańców Żbikowa.
Jeżeli mogę coś radzić to spytaj się o nie radnego ze Żbikowa Krzysztofa Biskupskiego z Samorządowego Porozumienia Pruszkowa. To bliski współpracownik prezydenta miasta i z pewnością precyzyjnie Ci wytłumaczy dlaczego są i dlaczego tak musi być.
Taylor
Aktywny

Postprzez zenobiusz » 19 gru 2017 15:43

Nie chodzi o poradę, tylko o to by osoby czytające ten wątek miały jasny obraz sytuacji. Wyszukujesz i opisujesz tutaj tylko te problemy, które w Twoim mniemaniu uderzają we władze miasta, natomiast całkowicie pomijasz pozostałe. Do tego gdy wychodzi, że się mylisz (np. w kwestii tego kto będzie odpowiadał za ewentualny brak ZW po remoncie linii kolejowej) nie potrafisz się przyznać i brniesz dalej, a jeśli już nie masz pomysłu to przeskakujesz na inny temat.
Ja wiem, że to klasyczne działanie uprawiane m.in. w komentarzach na WPR24, gdzie jakby człowiek się tylko na nich opierał to Pruszków jest w ruinie, władze są nieudolne, nic tu nie ma i nic się nie dzieje. A wystarczy włączyć myślenie by wiedzieć, że rzeczywistość nie wygląda w ten sposób.
zenobiusz
Redaktor

Postprzez Taylor » 19 gru 2017 16:50

A to niespodzianka, przyjemnie bo władze Pruszkowa zachowały się jak trzeba a kolega Zenobiusz został jak Maklakiewicz z angielskim. ZW po nowym roku po starej trasie na Żbikowie.
http://forum.studzienna.pruszkow.pl/ind ... 222.0.html
"Bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców Żbikowa. Przyjemne uczucie, że chociaż w małym ułamku przyczyniło się do takiej decyzji.
Jakiś pajac na forum Pruszkowa wymyśla nam od populistów. A tu taka sytuacja - największymi populistami są władze Pruszkowa."
Taylor
Aktywny

Postprzez zenobiusz » 19 gru 2017 18:09

Dobry jest ten gość z forum studzienna :D
Natomiast przyznaję - mój błąd. Komentując jego brednie użyłem słowa "populizm" zamiast "demagogia". Cała reszta mojej opinii o tym co się dzieje na tamtym forum i o skrótach myślowych, które stosuje pozostaje aktualna ;)

A odnosząc się do tego co teraz kolega @Taylor wkleił. Każdy samorządowiec działa po to by zdobywać poparcie społeczne i podlizywać się mieszkańcom. Gołoś, o którym macie chyba zakaz mówienia też nie zrobił Warsztatowej bo was - mieszkańców Żbikowa - tak lubi tylko po to by zyskać poparcie i móc się w przyszłości pochwalić "wyremontowałem Warsztatową". Nie ma w tym ani nic odkrywczego ani złego. Gorzej gdy pojawiają się obietnice bez pokrycia, bo wtedy faktycznie mieszkańcy mogą się wkurzyć.
zenobiusz
Redaktor

Postprzez Rirho » 20 gru 2017 10:37

Nie było się czujnym to się ma za swoje, motyla noga :lol:
@zenobiusz nie zauważył zmiany mądrości etapu miasta Pruszków.
Było: nowoczesny samorządowiec z ściśle określonymi obowiązkami i delegowaniem zadań a jest: gospodarz miasta co krzywdy nie da zrobić nikomu.
Czas zainstalować service packa bo do wyborów znów galimatias będzie.
Rirho
Nowy

Postprzez zenobiusz » 20 gru 2017 12:32

Ja nie narzekam, każdy popełnia błędy. Grunt to się umieć przyznać, a nie ślepo brnąć jak kolega @Taylor :D

A co do tego gospodarza. Jest jaki jest. Ze swoimi wadami i zaletami. Ale wskaż kogoś rokującego na to, że będzie lepiej jeśli wygra wybory. Słucham ;)
zenobiusz
Redaktor

Postprzez Taylor » 20 gru 2017 13:59

Kabarecik hi hi motyla noga :lol:
Ja sobie brnę jak sobie chcę a zajmijcie się lepiej instalowaniem service packa bo to może być długotrwały proces :)
Taylor
Aktywny

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Miasto Pruszków