Zakup mieszkania

Czy ktoś z Pruszkowa może mi pomóc ??

Zakup mieszkania

Postprzez piotrs » 05 sty 2016 21:48

Witajcie Forumowicze,

Mam nadzieję, że ktoś z Was mieszka na tych osiedlach i będzie w stanie mi trochę pomóc.
Planujemy kupić mieszkanie na osiedlu Lipowa ostoja(albo w istniejących albo w tym nowo powstałym) albo na osiedlu Parzniew. Czy ktoś z Was może powiedzieć coś więcej an temat tych osiedli? Może ktoś mieszka i się wypowie jak się mieszka?

W internecie można wyczytać różne(i dobre i złe) opnie zarówno o jednej jak i drugiej lokalizacji.

Z góry dzięki.

pozdrawiam
piotr
piotrs
Nowy

Re: Zakup mieszkania

Postprzez lukasz3k » 06 sty 2016 15:45

Hej
Mieszkam od 1,5 roku na Lipowej ostoi. Generalnie jestem zadowolony. Może napisz jakie kwestie Cie interesują?

Pozdrawiam
Łukasz
lukasz3k
Nowy

Postprzez mistern » 04 wrz 2017 13:39

W związku z tym, że plany pociągnięcia sprawnej komunikacji do Pruszkowa to pieśń przyszłości, zastanawiamy się nad zakupem mieszkania gdzieś w Warszawie. Jak wam się wydaje, które dzielnice wydają się wygodniejsze do życia: Mokotów czy Wilanów? Chodzi zarówno o dojazd do Śródmieścia (praca) jak i inne kwestie: szkoły, sklepy itd.
mistern
Nowy

Postprzez marek » 04 wrz 2017 14:04

Zapytaj na warszawskim forum.
Obrazek
marek
Moderator

Zdjęcia: 13

Postprzez onest » 05 wrz 2017 11:23

Zarówno Mokotów jak i Wilanów, no może jeszcze Wola i Żoliborz - to wg mnie najlepsze dzielnice do zamieszkania w Warszawie.
Jest to centrum miasta, ale nie aż tak blisko, aby było to uciążliwe.
Zarówno Mokotów jak i Wilanów mają swoje plusy i minusy. Moim zdaniem, z racji tego, że Wilanów jest jednak młodszą dzielnicą - wydaje się ciekawszą opcją. Z różnych względów: lepsza komunikacja, lepsze rozplanowanie dzielnicy, stosunkowo niska średnia wieku.
Jeżeli chodzi o mieszkania, to sprawdź dwóch deweloperów APM Development oraz Polnord (np Brzozowy Zakątek który niedługo ma zostać ukończony).
onest
Użytkownik

Postprzez Izuxx » 13 wrz 2017 19:14

Na Żoliborzu ostre ceny muszą być com? Tak tylko pytam.
Izuxx
Nowy

Postprzez gaza » 30 lis 2017 01:17

mistern napisał(a):W związku z tym, że plany pociągnięcia sprawnej komunikacji do Pruszkowa to pieśń przyszłości, zastanawiamy się nad zakupem mieszkania gdzieś w Warszawie. Jak wam się wydaje, które dzielnice wydają się wygodniejsze do życia: Mokotów czy Wilanów? Chodzi zarówno o dojazd do Śródmieścia (praca) jak i inne kwestie: szkoły, sklepy itd.

Mokotów jest ok, ale Wilanów lepszy. Rozumiem że nie znasz dobrze dzielnicy? To łatwiej na pewno będzie jeśli skontaktujesz się z agentem. Jak mu powiesz dokładnie gdzie pracujesz, to on Ci znajdzie fajną miejscówkę ;)
gaza
Nowy

Postprzez onest » 11 gru 2017 11:39

Zarówno Mokotów jak i Wilanów są okey.
Niestety ceny mieszkań w tych dzielnicach są naprawdę wysokie i co najwazniejsze nadal rosną...
Zamast wywalać te 350k zł, mozna by wpłacić na jakieś konto oszczędnościowe typu http://bankowe-konta.info/opinie-i-ocen ... czednosci/ i całkiem nieźle żyć z odsetek.
onest
Użytkownik

Powrót do Pruszków. Ktoś potrzebuje pomocy ???