Przelew pieniędzy z Anglii do Polski

Policja, Straż miejska, Starostwo, Urząd Gminy, Sąd, a może weterynarz lub taxi.

Przelew pieniędzy z Anglii do Polski

Postprzez amst » 03 wrz 2017 10:29

Kiedyś robiło się to za pośrednictwem western union, ale teraz podobno są jakieś tańsze i równie szybkie sposoby. Stąd pytanie. PayPal, zwykły przelew? A może przez jakiś kantor internetowy, bo wiem że też tak robią?
amst
Nowy

Re: Przelew pieniędzy z Anglii do Polski

Postprzez onest » 06 wrz 2017 09:54

Jest kilka sprawdzonych metod:

Westrn Union - znany i lubiany od wielu lat. Niestety nie należy do najtańszych. Można odebrać w placówce partnerskiej jak i poprzez przelew na konto.

Monetia24 - wygodny i szybki sposób na transfer środków z UK (ale nie tylko) do PL. Koszt jest niewielki, koszta przewalutowania też zbliżone do rynkowych. Na http://monetia24.com/ masz informacje jak to działa w praktyce.

Skrill - za ich pośrednictwem też można dokonać przelewu, działa bardzo podobnie jak ten powyżej. Tutaj szczegóły: https://www.skrill.com/
onest
Użytkownik

Postprzez Prosiak » 31 paź 2017 12:18

Do niskich przelewów polecam Transfer24, do wyższych (>300 zł) polecam Transferwise
Prosiak
Nowy

Postprzez miki8 » 08 lis 2017 18:43

Też wcześniej przesyłałam pieniądze przez firmy typu Western Union, ale teraz są inne, lepsze rozwiązania. Sporo się dowiedziałam na tej stronie. Teraz to można bardzo szybko przesyłać pieniądze.
miki8
Nowy

Postprzez miron » 28 lis 2017 01:44

Interesuje mnie to ale mam wątpliwości. Czy to prawda, że kasa idzie dłużej? Czytałem sugerujący że może tak być? Zgadzacie się z tym?
miron
Nowy

Powrót do Urzędy i firmy w Pruszkowie