Wypożyczenie samochodu - Lotnisko Okęcie

Dział dla miłośników motoryzacji. W Pruszkowie też jeżdżą fajne furki... ;-)

Wypożyczenie samochodu - Lotnisko Okęcie

Postprzez onest » 19 lip 2017 11:38

Brat prosił mnie abym sprawdził gdzie najlepiej na Okęciu wynająć samochód? Na możliwie dobrych warunkach czyli optymalnie z pełnym ubezpieczeniem.
onest
Użytkownik

Re: Wypożyczenie samochodu - Lotnisko Okęcie

Postprzez dirma » 20 lip 2017 10:04

onest napisał(a):Brat prosił mnie abym sprawdził gdzie najlepiej na Okęciu wynająć samochód? Na możliwie dobrych warunkach czyli optymalnie z pełnym ubezpieczeniem.

Wynajmowałam ostatnio samochód dla brata, który przyleciał do Warszawy z UK na tydzień i miał do załatwienia kilka spraw , Doszliśmy do wniosku,ze najlepiej będzie jak wynajmie sobie auto. I powiem Ci,że sporo sie w sumie naszukaliśmy zanim znaleźliśmy taką naprawdę dobrą , tanią wypożyczalnię samochodów. W większości samochody są albo porezerwowane albo drogie ( szczeólnie te mniejsze na ktore jest najwieksze wzięcie).
W koncu wynajęliśmy tutaj: https://start.rent/ . Blisko lotniska, dobre ceny , brat zadowolony,
dirma
Nowy

Re: Wypożyczenie samochodu - Lotnisko Okęcie

Postprzez mistern » 20 lip 2017 13:49

Z tego co widzę, to jest to ta sama wypożyczalnia która ma też parking przy lotnisku. Czasami u nich zostawiam auto gdy mam jakiś wylot, bo wychodzi taniej niż dojazd taksówką i zdecydowanie szybciej niż dojazd komunikacją miejską.
mistern
Nowy

Powrót do Kącik Motoryzacyjny, Pruszków - mechanika samochodowa.