Meble biurowe

Meble biurowe

Postprzez kot_pik » 16 sie 2011 02:34

Kupię jak najtaniej ;) meble biurowe. Mogą być używane, byle były w dobrym stanie - nie obite, nie porysowane za bardzo ani nie pozdzierane. No i nie w stylu wczesnego (późnego też nie) Gierka ;)

Potrzebuję następujących rzeczy:
- 4 * biurko;
- krzesła, fotele do biurek - tak z 8, najlepiej takich samych;
- 2* biurko gabinetowe + 2 fotele gabinetowe (nie musi być w skórze i z fontannami);
- stół konferencyjny + odpowiednia ilość krzeseł na 8 - 10 osób;
- szafki na dokumenty, segregatory itp - 2 do 3, zależnie od wielkości;
- sofa biurowa + niska ława (ew. ze dwa pasujące fotele do tego) lub okrągły (lub elipsoidalny:P ) stolik i do tego trzy fotele;
- stolikoszafka pod drukarkę.

Dość pilne, tak na 1 września chciałbym już mieć wszystko skompletowane.
Do tego przygarnę lub nabędę drogą kupna jak najtaniej:
- monitor płaski, około 25 cali z możliwością zawieszenia na ścianie, sztuk 1;
- telewizor płaski, nie musi być duży, również z możliwością powieszenia na ścianie, sztuk 1;
- laptop, może być kilkuletni, ale musi być sprawny i tani, sztuk 4;
- telefon komórkowy z GPS (pewnie jakaś nokia), również może być używany, ale sprawny, niezniszczony za bardzo i tani, sztuk 4;

Jakby ktoś miał coś z tego albo wiedział na przykład, że jego firma się wyzbywa w atrakcyjnych cenach swojego dobytku, bardzo proszę o info.

Gadał dziad do obrazu
a obraz do niego: spieprzaj dziadu.
kot_pik
Redaktor

Zdjęcia: 0

Re: Meble biurowe

Postprzez DejaVu » 22 wrz 2016 09:56

Jak chcesz w dobrej cenie, eleganckie meble biurowe kupić, to najlepiej, jak do sieciówek uderzysz... Ewentualnie meble do biura w możesz jeszcze zobaczyć (ja tam brałem i kontent jestem) lub innej tego typu firmy, która zajmuje się produkcją typowo nastawioną na ten 1 gatunek mebli. W innym przypadku niestety musisz szykować kieszeń na większe wydatki, bo z reguły działają w myśl zasady "masz biuro=masz kasę".
DejaVu
Nowy

Postprzez Świdwik » 01 lip 2017 15:00

Ja akurat jestem zdania, że szukanie mebli do biura w marketach to nie najlepszy pomysł. Wszyscy dobrze wiemy, że w marketach nawet markowe produkty są kiepskiej jakości. Towary produkowane pod markety, aby cena była niska i marka na blacie. Zdecydowanie szukałbym w firmach specjalizujących się w meblarstwie biurowym. Jest tego dużo, choćby w necie.
Świdwik
Nowy

Postprzez waldekk » 11 lip 2017 11:33

A o meblach metalowych nie myślałeś?ja mam własnie coś takiego, super mebelek w sumie do każdego biura. Zawsze jest potrzeba zamknąć jakieś dokumenty pod kluczykiem.
waldekk
Nowy

Numer Gadu-Gadu: 34534255

Postprzez onest » 16 paź 2017 10:23

waldekk napisał(a):A o meblach metalowych nie myślałeś?ja mam własnie coś takiego, super mebelek w sumie do każdego biura. Zawsze jest potrzeba zamknąć jakieś dokumenty pod kluczykiem.

Jak ma być zamknięte pod kluczem, to raczej coś takiego by się nadało: https://www.ajprodukty.pl/bezpieczne-pr ... d=19454403
onest
Nowy

Powrót do Kupię