lekcje angielskiego i rosyjskiego

Szukam pracy/dam pracę w Pruszkowie Okolicach... może pruszkowskie chałupnictwo...
Regulamin działu
Tworzenie nowych wątków jest zablokowane dla nowych użytkowników. Nie chciał bym aby ludzie rejestrowali się na forum po to aby wrzucić jedno ogłoszenie i nigdy więcej się nie zalogować. Drodzy Użytkownicy to jest forum a nie tablica ogłoszeń. Bardzo proszę nowych użytkowników o przywitanie się w odpowiednim dziale a po uzyskaniu 10 postów będziecie mieli pełny dostęp do naszego Forum. Mam nadzieję że nie wymagamy zbyt wiele ;) W razie pytań proszę o kontakt z Tomkiem lub Defim

P.S Zabrania się umieszczania nowych ogłoszeń jako odpowiedź w innym temacie - tematy te trafiają do kosza.

lekcje angielskiego i rosyjskiego

Postprzez karoll_p » 09 lis 2009 19:44

Udzielam lekcji angielskiego i rosyjskiego na wszystkich poziomach, zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych.
Wszyscy moi dotychczasowi uczniowie sa bardzo zadowoleni Lekcje u mnie lub u ucznia
Zapraszam! Przygotowuję do wszelakich egzaminów, robię również tłumaczenia. Przygotowania do matury, podstawowej i rozszerzonej.
Wystawiam rachunki. Mieszkam w Pruszkowie. Kontakt na maila kpotocka@wp.pl
karoll_p
Nowy

Re: lekcje angielskiego i rosyjskiego

Postprzez tabaciarz » 22 cze 2016 15:00

Jeśli chodzi o lekcje angielskiego to polecam wyjazdowe kursy językowe. Większa przyjemność z lekcji oraz szybsze przyswajanie materiału to główne zalety tego typu rozwiązania :) Od siebie polecam warto się zapoznać, sam brałem udział w ich kursach.
tabaciarz
Nowy

Numer Gadu-Gadu: 2142141

Powrót do Pruszków Praca