Urzędnicy chcą zafundować mieszkańcom Bąków komunalny moloch

Czym żyje Pruszków? Miejsce spotkań mieszkańców Pruszkowa.

Re: Urzędnicy chcą zafundować mieszkańcom Bąków komunalny mo

Postprzez zenobiusz » 05 gru 2015 23:42

W takim razie ja zalecam ogarnięcie tematów, bo skoro w tym o TBS wypisujesz swoje żale nie na temat TBS to wygląda to tak jak bym dyskutował z chorym człowiekiem.
zenobiusz
Redaktor

Postprzez Taylor » 06 gru 2015 13:47

Nieudolny sposób przykrycia swojego nieogarnięcia.

zenobiusz napisał(a):bo skoro w tym o TBS wypisujesz swoje żale nie na temat TBS to wygląda to tak jak bym dyskutował z chorym człowiekiem.

Może przypomnę wpis w tym wątku całkowicie o na temat TBS, (to właściwie z kim dyskutujemy?) :
zenobiusz napisał(a):Ja rozumiem, że fajnie sobie ponarzekać, ale to nic nie wnosi. Gdy koło mojego domu nie działały dwie latarnie uliczne to nie narzekałem na ten temat na forum ani nie poleciałem z tym do WPR tylko zadzwoniłem na numer ze strony pruszkow.pl i następnego dnia usterka była usunięta. Gdy na mojej ulicy były prace remontowe i koparki i inny sprzęt budowlany nawoziły błoto i syf to napisałem do Urzędu maila z załączonym zdjęciem i następnego dnia po skończonej pracy robotnicy wzięli miotły i zajęli się porządkowaniem ulicy. Oczywiście nie usunęli całego piachu i błota ale przynajmniej dało się przejść bez zapadania się po kostki
Taylor
Aktywny

Postprzez zenobiusz » 07 gru 2015 16:39

Zacytowany przez Ciebie fragment mojej wypowiedzi był moją oceną Twojego postępowania polegającego na tym, że na podstawie faktów (zmiany w planie) wysnuwasz teorie, które mogą być prawdziwe lub nie, ale zawsze w Twoim wykonaniu są one negatywne dla miasta i mieszkańców. Przykro mi bardzo, że nie zweryfikowałem tego, że w ogóle nie rozmawiamy o TBS, ale kogo jak kogo Ciebie bym nigdy nie podejrzewał o pisanie nie na temat :oops:
zenobiusz
Redaktor

Postprzez Taylor » 08 sty 2016 10:25

"Planuje się Plac Zabaw oraz dodatkowy wydzielony parking. To znacząca różnica na plus w stosunku do pierwotnych planów Urzędu Miasta mówiących nawet o 10 nowych blokach"
"Razem z dwoma już wybudowanymi blokami przy Studziennej, w miejsce 3 starych, razem ma powstać 7 nowych bloków ale już na znacznie większej powierzchni"
http://forum.studzienna.pruszkow.pl/ind ... 191.0.html

Delikatnie przypomnę namiętne wycie w tym wątku o bezsensowności pisania o nieprawidłowościach tylko w Internecie i o "rzekomym przekręcie" z miejscami parkingowymi.
Mam nieodparte wrażenie, że wiele osób z urzędu miasta jednak czyta to forum.
Taylor
Aktywny

Postprzez zenobiusz » 08 sty 2016 12:23

A ja mam nieodparte wrażenie, że przeceniasz rolę swoją i obu niszowych for internetowych. Nie wiem czy dużo osób z urzędu miasta to czyta, ale nawet jeśli tak jest to nikt nie zmieniał żadnych planów bo jednemu internetowemu narzekaczowi się coś nie podobało. Pisałem już kiedyś, że osób takich jak Ty, każdy urząd ma swoją pulę i zapewniam Cię, że nikt ich nie traktuje poważnie.
A cała ta sprawa do doskonała analogia do sprawy wywozu śmieci w wigilię. Najpierw insynuacje i mącenie, a potem klops. Wychodzi więc na to, że czasem wystarczy poczekać lub po prostu zapytać, bo z tego co śledzę ten wątek to zapytania szły do pana prezydenta, ale do TBS już nie.
zenobiusz
Redaktor

Postprzez Taylor » 08 sty 2016 13:58

@zenobiusz klops? Pytanie pomocnicze, jeżeli nikt by nie pytał w Internecie, na wpr24, wyśmiewane osoby na forum Studzienna nie pisały, że tak nie może być, to czy urzędnicy by zmienili swoje plany choćby na jotę. Przecież to dodatkowa dla nich praca itd. i oczywiści dyshonor.
Taylor
Aktywny

Postprzez zenobiusz » 08 sty 2016 16:34

Nie twierdzę, że pisanie jest złe, a wręcz przeciwnie - popieram to. Ale z zachowaniem odpowiedniej formy. Osoby z forum studzienna pisały bardzo ładne i składne pisma do pana prezydenta i otrzymały na nie odpowiedzi, ale ja tam nic nie widzę na temat jakichkolwiek zmian w planie idących w kierunku tego co cytujesz. Natomiast fora internetowe są do dyskusji a nie do tego by odczytywać nastroje społeczne i robienie czegokolwiek bo anonimowy internauta czegoś chce.
zenobiusz
Redaktor

Postprzez Taylor » 08 sty 2016 16:36

Patrz dobrze a może i z czytaniem planu też problem to już podejrzewam gimbazę.
Taylor
Aktywny

Postprzez wojciech1 » 08 sty 2016 23:04

Byłam na ul.Długiej w bloku komunalnym oddanym do użytkowania jakieś trzy lata temu i oczom własnym nie wierzyłam widząc czarne ściany i grzyb w mieszkaniu na parterze. Ciekawe, czy te bloki na ul.Studziennej wykonane są w takim samym standardzie?
wojciech1
Bywalec

Postprzez zenobiusz » 09 sty 2016 00:49

No ciekawe. Rozumiem, że znów zaczynamy się bawić w dywagacje nie do zweryfikowania.
zenobiusz
Redaktor

Postprzez wojciech1 » 10 sty 2016 16:08

zenobiusz napisał(a):zaczynamy się bawić w dywagacje nie do zweryfikowania
@zenobiuszu, takie zdanie napisane przez Ciebie, to kpina z osób tam mieszkających. To co napisałam jest do zweryfikowania,wystarczy odrobina dobrych chęci, możesz zadzwonić do każdego z mieszkań na parterze i każdy Ci pokarze grzyb na ścianach a i wtedy dowiesz się innych fajnych rzeczy o tej drogiej fuszerce. Zresztą z tego co wiem, to mieszkańcy rozgoryczeni bzdurnymi odpowiedziami TBS, napisali do telewizji. Więc będziesz miał okazję przekonać się sam.
wojciech1
Bywalec

Postprzez zenobiusz » 10 sty 2016 16:40

Grzyb może powstać zarówno na skutek wad konstrukcyjnych mieszkań ale również tego w jaki sposób są eksploatowane. Jak zobaczę w telewizji to się wypowiem.
zenobiusz
Redaktor

Postprzez urszula » 10 sty 2016 21:02

Witam wszystkich. Wczesniej wchodziłam na forum, czytają posty ale nie wypowiadałam się na tematy tu poruszane. W zwiazku z tym, że ktoś napisał tu na temat bloku w którym mieszkam, a @zenobiusz stwierdził, że to dywagacje, zmusił mnie żebym się zarejestrowała. Potwierdzam to, co było wcześniej napisane na temat grzyba w mieszkaniach na parterze, a wedłług osoby z TBS, grzyb jest dlatego, że za blisko ściany są postawione meble. Można dużo i długo pisać o istniejących tu anomaliach.
urszula
Nowy

Postprzez wojciech1 » 11 sty 2016 11:47

zenobiusz napisał(a):Grzyb może powstać zarówno na skutek wad konstrukcyjnych mieszkań ale również tego w jaki sposób są eksploatowane.
Zapomniałeś o fuszerkach TBS :lol:
wojciech1
Bywalec

Postprzez zenobiusz » 11 sty 2016 15:30

Znam przypadki nowych bloków, gdzie np. grzyb pojawiał się w piwnicy bo nie było właściwej cyrkulacji powietrza, ale znam również przypadki gdzie ludzie np. zasłaniali kratki wentylacyjne (bo im wiało) czego również efektem był grzyb. Dlatego z niecierpliwością poczekam na program w TV :D
zenobiusz
Redaktor

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Miasto Pruszków