Meble biurowe

Meble biurowe

Postprzez kot_pik » 16 sie 2011 02:34

Kupię jak najtaniej ;) meble biurowe. Mogą być używane, byle były w dobrym stanie - nie obite, nie porysowane za bardzo ani nie pozdzierane. No i nie w stylu wczesnego (późnego też nie) Gierka ;)

Potrzebuję następujących rzeczy:
- 4 * biurko;
- krzesła, fotele do biurek - tak z 8, najlepiej takich samych;
- 2* biurko gabinetowe + 2 fotele gabinetowe (nie musi być w skórze i z fontannami);
- stół konferencyjny + odpowiednia ilość krzeseł na 8 - 10 osób;
- szafki na dokumenty, segregatory itp - 2 do 3, zależnie od wielkości;
- sofa biurowa + niska ława (ew. ze dwa pasujące fotele do tego) lub okrągły (lub elipsoidalny:P ) stolik i do tego trzy fotele;
- stolikoszafka pod drukarkę.

Dość pilne, tak na 1 września chciałbym już mieć wszystko skompletowane.
Do tego przygarnę lub nabędę drogą kupna jak najtaniej:
- monitor płaski, około 25 cali z możliwością zawieszenia na ścianie, sztuk 1;
- telewizor płaski, nie musi być duży, również z możliwością powieszenia na ścianie, sztuk 1;
- laptop, może być kilkuletni, ale musi być sprawny i tani, sztuk 4;
- telefon komórkowy z GPS (pewnie jakaś nokia), również może być używany, ale sprawny, niezniszczony za bardzo i tani, sztuk 4;

Jakby ktoś miał coś z tego albo wiedział na przykład, że jego firma się wyzbywa w atrakcyjnych cenach swojego dobytku, bardzo proszę o info.

Gadał dziad do obrazu
a obraz do niego: spieprzaj dziadu.
kot_pik
Redaktor

Zdjęcia: 0

Re: Meble biurowe

Postprzez DejaVu » 22 wrz 2016 09:56

Jak chcesz w dobrej cenie, eleganckie meble biurowe kupić, to najlepiej, jak do sieciówek uderzysz... Ewentualnie meble do biura w możesz jeszcze zobaczyć (ja tam brałem i kontent jestem) lub innej tego typu firmy, która zajmuje się produkcją typowo nastawioną na ten 1 gatunek mebli. W innym przypadku niestety musisz szykować kieszeń na większe wydatki, bo z reguły działają w myśl zasady "masz biuro=masz kasę".
DejaVu
Nowy

Postprzez Świdwik » 01 lip 2017 15:00

Ja akurat jestem zdania, że szukanie mebli do biura w marketach to nie najlepszy pomysł. Wszyscy dobrze wiemy, że w marketach nawet markowe produkty są kiepskiej jakości. Towary produkowane pod markety, aby cena była niska i marka na blacie. Zdecydowanie szukałbym w firmach specjalizujących się w meblarstwie biurowym. Jest tego dużo, choćby w necie.
Świdwik
Nowy

Postprzez waldekk » 11 lip 2017 11:33

A o meblach metalowych nie myślałeś?ja mam własnie coś takiego, super mebelek w sumie do każdego biura. Zawsze jest potrzeba zamknąć jakieś dokumenty pod kluczykiem.
waldekk
Nowy

Numer Gadu-Gadu: 34534255

Postprzez onest » 16 paź 2017 10:23

waldekk napisał(a):A o meblach metalowych nie myślałeś?ja mam własnie coś takiego, super mebelek w sumie do każdego biura. Zawsze jest potrzeba zamknąć jakieś dokumenty pod kluczykiem.

Jak ma być zamknięte pod kluczem, to raczej coś takiego by się nadało: https://www.ajprodukty.pl/bezpieczne-pr ... d=19454403
onest
Użytkownik

Postprzez Prosiak » 31 paź 2017 12:28

Meble biurowe nie mogą być zbyt masywne
Prosiak
Nowy

Postprzez olka89 » 12 kwi 2018 12:29

Moje szuflady w biurze bardzo ciężko się otwierają i nie wiem jak mogę to zmienić? Czy muszę kupić nowe czy wystarczy zmienić np. prowadnice? Znalazłam tanie prowadnice i w sumie nie wiem próbować?
olka89
Nowy

Postprzez marek » 12 kwi 2018 14:17

Próbuj.
Obrazek[/url]
marek
Moderator

Zdjęcia: 13

Postprzez rubenz » 09 maja 2018 14:32

Jeśli chodzi o meble konferencyjne, to ciekawym rozwiązaniem są obecnie stoły wysokie i składane/regulowane. Naprawdę fajnie się to sprawdza na różnych powierzchniach. Nie tak dawno potrzebowałem właśnie takiego mebelka i udało mi się znaleźć kilka fajnych propozycji. Najważniejsze to dobrać meble tak, aby przestrzeń biurowa wyglądała reprezentacyjnie i spełniała oczekiwania pracowników ;-)
rubenz
Nowy

Postprzez olka89 » 29 cze 2018 10:43

Do mojego biura najważniejsze dla mnie było biurko. Przy wyborze postawiłam bardziej na jakość i styl niż na cenę i zdecydowałam się na jedno z biurek włoskich rad-pol. Jestem bardzo zadowolona a to już drugi rok co mam biurko.
olka89
Nowy

Postprzez natalii » 20 wrz 2018 05:10

A co w ogóle myślicie o meblach biurowych? Chodzi mi o takie elementy, które są na wymiar. Ostatnio znajoma takie coś kupiła itp. i generalnie jest zadowolona. Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Czy warto decydować się na coś takiego? Bo szczerze mówiąc zastanawiam się nad tym wszystkim. Standardowe meble są tańsze, aczkolwiek nie zawsze Idealnie pasują do konkretnego pomieszczenia. Meble na wymiar są droższe, ale znowu one są idealnie dopasowane do danego miejsca
natalii
Nowy

Powrót do Kupię