Drzwi szklane

Drzwi szklane

Postprzez Tomek » 17 lut 2013 18:46

Potrzebuję zamówić 2szt. szklanych drzwi przesuwnych (oczywiście z bezpiecznego szkła).
Ktoś wie gdzie takie cudo można zamówić na wymiar ?
mail kontaktowy tomek@forum-pruszkow.pl
Tomek
Administrator

Zdjęcia: 6
Numer Gadu-Gadu: 15755466

Re: Drzwi szklane

Postprzez wojciech » 18 lut 2013 13:53

Kiedyś zamamawiałam w firmie znajdującej się na ul.Zacisze skręcając z Alej Jerozolimskich w prawo, firma po lewej stronie.
wojciech
Użytkownik

Postprzez Tomek » 18 lut 2013 16:55

Własnie wróciłem z rekonesansu.
Między Piastowem a Pruszkowem w miejscu po byłych zakładach Stomilu jest firma, która się zajmuje takimi rzeczami, za 2szt drzwi o wymiarach 0,65x2,45m z systemem przesuwnym zażyczyli sobie 3 tys. zł - szok.
Czekam jeszcze na 2 wyceny, własnie z tej firmy od kolegi Wojciecha i od zwykłego szklarza.
Tomek
Administrator

Postprzez follow » 20 lut 2013 00:38

Napisz co znalazłeś - pewnie też będę potrzebował jednej sztuki szklanych drzwi. 3 tysiące to dużo, ale gotowy system przesuwny do zabudowy g-k znalazłem za 500-700 zł (w zależności od wyposażenia) - zasadniczo do zwykłych drzwi, ale dokupując odpowiedni uchwyt można wstawić weń i szybę. Nie wiem ile kosztuje sama szyba, ale może się okazać, że dużo niżej niż te 3000 się nie zejdzie. Chyba, że jakaś "samoróbka" do przesuwania tych drzwi...
follow
Użytkownik

Postprzez Tomek » 20 lut 2013 09:54

Wczoraj mailem dostałem wycenę z ul. Zacisze (firma po prawej stronie) - 3800zł +vat - hehehhehheheheh

Za to wieczór spędziłem na poszukiwaniach w necie. Znalazłem firmę VALCOMP która zajmuje się systemami przesuwnymi (dzisiaj do niech zadzwonię) - okucia powinny się zamknąć w kwocie 300-600zł + uchwyt
Kwestia szyby - każdy szklarz w Pruszkowie zarobi taką szybę, dzisiaj podjadę w kilka miejsc i wrzucę wieczorem ceny.

edit:
Niestety VALCOMP nie ma podwójnych prowadnic... a efektem złożenia dwóch pojedynczych systemów jest duża przerwa między szybami (2cm)
Tomek
Administrator

Postprzez Tomek » 20 lut 2013 19:57

Mam już kręćka, szklarz na Żbikowie zażyczył sobie za system przesuwny 1700zł + 1400 za szkło
Szukam dalej.

Tzn. w tej firmie http://www.monikastudio.waw.pl/ za zrobienie całej szafy chcą trochę ponad 2 tys.
Ale i tak szukam dalej
:)
Tomek
Administrator

Postprzez follow » 21 lut 2013 00:05

A bo te drzwi szklane to mają jakoś współgrać? Wcześniej rozumiałem, że chodzi o dwie niezależne instalacje. W każdym razie systemy "szafowe" od drzwiowych (na ile się zorientowałem) różnią się tym, że szafowe mają kółka/prowadnice na spodzie, a drzwiowe tylko wiszą. No i nie wiem czy szafowe nie mają mniejszego udźwigu i sztywności konstrukcji.

"Research" który ja robiłem (tylko względem prowadnic jak na razie) wykazał, że wiodącym producentem kaset jest firma Eclisse http://www.eclisse.pl/Produkty a podobne ale kilkaset zł tańsze robi np. polska firma Laguna http://www.laguna.pl/pl/content/index/l ... _budowlane (oglądałem i wydawały się w przybliżeniu podobnie wykonane). Chyba jedni i drudzy mają też dwuczęściowe kasety i chyba do obu można zamontować "synchronizację", czyli gdy odsuwam jedno skrzydło to drugie tez się otwiera (ale tego nie jestem pewien - podwójnych nie badałem).
follow
Użytkownik

Postprzez markus » 18 mar 2013 20:41

A spróbuj na www.szklarz-grodzisk.pl, ja podzwoniłem kilku Pruszków i Warszawa wychodziła najdrożej zawsze... Jak znajdę wizytówkę to dam ci do szklarza z Brwinowa.
markus
Nowy

Numer Gadu-Gadu: 3411561

Postprzez kamilnagiel » 15 kwi 2015 10:30

ja mam dobrego szklarza, ale z Poznania.
kamilnagiel
Nowy

Numer Gadu-Gadu: 123654

Postprzez magdalena.f » 15 kwi 2015 12:44

Ja to chętnie do tego Poznania pojadę - u mnie nie ma dobrych szklarzy. Montowano u mnie lustro 2m x 1m - nie dość, że 3 razy wieźli (2 razy rozwaliło się podczas transportu) to jeszcze źle mi to zamontowali i zamiast normalnego lustra mam jak w wesołym miasteczku. Dajesz namiary na Poznań :)
magdalena.f
Nowy

Postprzez Markus62 » 20 lip 2016 16:14

Ja z kolei znam firmę z Wrocławia. Prowadzą działalność internetową, ale z tego co się orientuję nie realizują wysyłkowej sprzedaży. Można u nich zamówić panele szklane, daszki, ścianki działowe i właśnie drzwi szklane. Wrocław[/url] jest jednak punktem odbioru. W zasadzie mało kto decydowałby się na wysyłkę takich elementów, bo albo byłaby bardzo droga, albo całkowicie nieopłacalna.
Markus62
Nowy

Postprzez Markus62 » 18 sie 2016 13:10

Markus62 napisał(a):Ja z kolei znam firmę z Wrocławia. Prowadzą działalność internetową, ale z tego co się orientuję nie realizują wysyłkowej sprzedaży. Można u nich zamówić panele szklane, daszki, ścianki działowe i właśnie drzwi szklane. Wrocław jest jednak punktem odbioru. W zasadzie mało kto decydowałby się na wysyłkę takich elementów, bo albo byłaby bardzo droga, albo całkowicie nieopłacalna.

Nawet nie zauważyłem, że nie dodałem linka sory ( dodałeś, ale za spam dziękujemy ) ;p
Markus62
Nowy

Powrót do Kupię