Myjnia na Ul.Bąkowskiej

Dział dla miłośników motoryzacji. W Pruszkowie też jeżdżą fajne furki... ;-)

Myjnia na Ul.Bąkowskiej

Postprzez Mark » 20 maja 2016 11:25

Witam. Zarejestrowałem się na forum ponieważ interesują mnie sprawy z okolicy. Otworzono niedaleko mnie myjnie samoobsługową na ul.Bąkowskiej.W pierwszym tygodniu umyłem samochód po zimie. Zapach chemii, ciśnienie wody.wow.bylem pod wrażeniem. Ale cóż. Po tygodniu drugie mycie,a tu ciśnienie jak z węża ogrodniczego,mycie jak pomyjami,ew.tym co zostaje po płukaniu. Dobra,myślę pewnie jakaś awaria. Trudno,ale po 2 tygodniach jestem z powrotem.a tu nic. Ciśnienie jak by pies olewał latarnię, a chemia jak popłuczyny.czas od 45 sekund w dół. Po prostu masakra.napiszcie jak macie podobne odczucia z korzystania z tej myjni. Może coś się poprawi jak więcej osób zacznie pisać. Dla mnie i dla moich sąsiadów ta myjnia jest na razie skończona.pozdrawiami zapraszam do dyskusji.Mark
Mark
Nowy

Re: Myjnia na Ul.Bąkowskiej

Postprzez zeta » 29 maja 2016 20:17

Super opcja.
zeta
Nowy

Postprzez kniup » 26 cze 2016 22:20

jak miałeś takie złe doświadczenia, to po co korzystać raz jeszcze i raz jeszcze? :) przecież rynek nie znosi próżni i zawsze znajdziesz coś innego. Wydaje mi się, że dobrze było by też zgłosić to na przykład obsłudze - może nikt im nie powiedział, że jest coś nie tak :?: powinni sami kontrolować, ale z drugiej strony jak działa to po co przeszkadzać :) Ja zawsze najpierw szukam opinii na googlach, forach albo jakiś portalach typu moto integrator - dzięki temu to nie ja testuję tylko inni sprawdzają za mnie i teraz wiem, że na Bąkowską nie ma co jechać, bo może być nieprzyjemnie :) Poza tym, teraz lato, to jakoś wytrzymamy!

dzięki za opinię i zaoszczędzony dzięki temu czas! następnym razem - reklamuj!
kniup
Nowy

Postprzez BeaTa » 18 lis 2016 12:23

No i znowu nadchodzi zima ... teraz trzeba szczególnie dbać o swój samochód,żeby spokojnie odpalał w każdej temperaturze. Warto w tym celu wybrać się do serwisu i porządnie przygotować się do mrozów.
BeaTa
Nowy

Powrót do Kącik Motoryzacyjny, Pruszków - mechanika samochodowa.